PROGRAMOWANIE

ZADZWOŃ DO NAS

Oprogramowanie szybkie, stabilne, niezawodne, intuicyjne i łatwo konfigurowalne w bezpośredni sposób przekłada się na zwiększenie wydajności obsługiwanego obiektu 

SZKIC PROJEKTU PROGRAMU

DEBUGOWANIE

OKREŚLENIE WARUNKÓW BEZPIECZEŃSTWA

OPTYMALNY DOBÓR STEROWNIKA

PROGRAMOWANIE

ZADZWOŃ DO NAS

Dobór sterownika do wymagań systemu sterowania zależy od stopnia złożoności inwestycji. W małych projektach można wykorzystać tanie i proste przekaźniki programowalne. Większe systemy wymuszają zaimplementowanie sterownika PLC nierzadko rozbudowanego o moduły rozszerzeń. Ma to miejsce także wtedy, gdy inwestycja będzie wyposażona w system SCADA. Wizualizację procesów oraz wygodne wielopoziomowe menu zapewniają panele HMI. Sterownik wyposażony w moduł GSM zapewnia komunikację duplex oraz pozwala na bieżąco monitorować stany alarmowe i niezwłocznie informować o zagrożeniach, awariach i sytuacjach wyjątkowych.

Programujemy sterowniki SIEMENS, UNITRONICS, INVENTIA, TELMATIK lub sterownik zaproponowany przez Państwa..

JAKI STEROWNIK WYBRAĆ?

ZADZWOŃ DO NAS

Przed oddanie urządzenia do użytku przeprowadzamy kompleksowe testy funkcjonalne oraz wykonujemy wszystkie niezbędne testy bezpieczeństwa.

Podczas testowania weryfikujemy reakcje systemu na wszelkie błędy, których wystąpienia można się spodziewać. Ma to na celu zapewnienie bezpieczeństwa osobom pracującym na terenie zakładu.

KOMPLEKSOWE TESTY FUNKCJONALNE I BEZPIECZEŃSTWA

Coryright by PROGSTER S.C.

Znajdź nas na