ZADZWOŃ DO NAS

ZADZWOŃ DO NAS

PRODUKUJESZ URZĄDZENIA

PROWADZISZ INWESTYCJE

NIE POTRZEBUJESZ DZIAŁU AUTOMATYKI W SWOJEJ FIRMIE?

 

PROGSTER S.C. będzie Twoim zewnętrznym działem automatyki. 

Dostarczymy szafy sterownicze, panele operatorskie, pulpity sterownicze i wiązki elektryczne do Twoich maszyn. Wykonamy szafę rozdzielczą na Twoje inwestycje.

Rozpoczynamy od ustalenia funkcjonalności, jaką ma uzyskać Twoja maszyna, linia technologiczna lub inwestycja. Kolejnym etapem jest projektowanie systemu sterowania z zachowaniem norm bezpieczeństwa. Jeżeli szafa zawiera sterownik PLC to do pracy przystępuje programista. Elektromonterzy prefabrykują szafę sterowniczą a tester tworzy kompleksowy program sprawdzenia funkcjonalności działania oraz jakości wykonania sterownicy. Każdy etap wytwarzania produktu jest rejestrowany. Produkt jest już gotowy do dostarczenia do miejsca docelowego.

PREFABRYKACJA DUŻEJ ILOŚCI SZAF STEROWNICZYCH NIESIE ZA SOBĄ WYZWANIA

CO JEST NIEZBĘDNE?

 

FACHOWCY

Nasza kadra doświadczonych i wykwalifikowanych inżynierów projektantów, programistów, elektromonterów oraz logistyków gwarantuje, że produkty dostarczane Państwu charakteryzują się wysoką jakością, niezawodnością i estetyką wykonania.

PROCEDURY

Wypracowane przez nas procedury jakości to m.in. okresowa procedura kontroli narzędzi monterskich. Odpowiednio zaciśnięte końcówki kablowe, poprawnie dokręcone przewody w urządzeniach elektrycznych, elektronicznych, elementach łączących i innych zapewniają długą i bezawaryjną pracę urządzeń.

Procedury testowania są wynikiem "burzy mózgów". Nie można zapomnieć o najmniejszym nawet szczególe funkcjonalnym szafy sterowniczej lub rozdzielczej. Każdy obwód musi być dokładnie sprawdzony. Procedury testowania są przygotowywane z największą dokładnością.

ODPOWIEDZIALNOŚĆ

Każdy etap produkcji jest ewidencjonowany. W dowolnym momencie dysponujemy informacją który z pracowników projektował urządzenie, programował sterownik, montował szafę, testował ją lub dokonywał ekspedycji szafy do klienta. W razie konieczności możemy przeanalizować proces produkcji i służymy Państwu taką informacją.

MIEJSCE

Potrzebne jest wystarczająco dużo przestrzeni produkcyjnej, która pozwoli elektromonterom zrealizować zadania na jak najwyższym poziomie jakości, zachowując porządek w miejscu pracy i nieskrępowany dostęp do narzędzi. Ergonomicznie zorganizowane stanowisko drukowania opisów na elementy, przewody i podzespoły elektroinstalacyjne przyspiesza i usprawnia proces opisu w szafie.

Magazyn elementów, magazyn wyrobów gotowych, przestrzeń ekspedycyjna zapewnia dobrą organizację produkcji sterownic.

Oddzielne pomieszczenie obróbki mechanicznej pozwala na zachowanie czystości w głównej hali produkcyjnej.

Stanowisko testowania szaf gotowych umożliwia szybkie podłączenie potrzebnego zasilania oraz korzystanie z testerów oraz zadajników.

Budynek zakładu produkcyjnego pozwala na swobodny podjazd samochodem ciężarowym oraz wygodny załadunek szaf.

OUTSOURCING

PRODUKCJI

ŚREDNIO I WIELKOSERYJNEJ

TWÓJ ZEWNĘTRZNY

DZIAŁ AUTOMATYKI

Coryright by PROGSTER S.C.

Znajdź nas na